e-mail: azs@umk.pl :: tel. 56 611-45-81 :: tel./fax: 56 654-28-80
AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY
UNIWERSYTETU MIKOŁAJA KOPERNIKA
W TORUNIU

wiadomości siatkarskie

MISTRZOSTWA UMK W PIŁCE PLAŻOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN(10.06.19)
Zakończył się pierwszy turniej w ramach Plaży Gotyku 2019 - Mistrzostwa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika kobiet i mężczyzn .Wśród pań - I miejsce zajęła para Magdalena Piepiórka / Alina Krawczyk , II miejsce zajęły Paulina Berlinska/ Olga Kobrin a trzecie miejsce Natalia Paul/Dominika Dziekońska. Wśród panów - I miejsce przypadło parze Michał Szabłowicz/ Borys Suhak , drugie miejsce Marcin Matulis/Michał Potempa oraz trzecie miejsce dla absolwentów - Kacper Krzewinski/Michał Rowicki. Gratulujemy! Nad sprawnym przebiegiem imprezy czwali mgr Joanna Kaczmarek i mgr Michał Tyburski.


PÓŁFINAŁ AMP W PIŁCE PLAŻOWEJ SZCZECIN (23.05.19)
Kolejne sukcesy naszych siatkarek!
Po historycznym  awansie  do Finałów AMP i zdobyciu srebrnego medalu w typach i czwartego miejsca w klasyfikacji generalnej na hali przyszedł czas na siatkówkę plażową.
W dniach 26-28.05 br nasze dwie pary zagrały w półfinale AMP, który odbył się w Szczecinie.
Są to – Adrianna Kukulska/Patrycja Tomczyk oraz Magdalena Piepiórka/Alina Krawczyk
Wystartowały 24 pary, które zostały rozlosowane na odprawie technicznej wg systemu „brazylijskiego”.
Pierwsza para w pokonanym polu zostawiła pary z  Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Szczecińskiego 1. Po tych meczach kontuzji mięsni brzucha uległa nasza przyjmująca – Adrianna Kukulska, ale grały dalej. Niestety przegrały nastepny mecz z doświadczoną parą z  Uniwersytetu Gdańskiego 1 oraz z AWF Poznań po walce 2-1  a potem wygrały z PUM Szczecin i ostatecznie zajęły miejsce 7, co dało awans do Finałów Akademickich Mistrzostw Polski w Gdyni w dniach 13-16 czerwca br. Życzymy zdrowia naszej Adzie, aby mogła pokazać całą swoją moc w finałach !
Druga nasza para w pierwszej turze miała wolny los, potem przegrały z Uniwersytetem Gdańskim 2, następnie wygrały w rewanżu z etapu wojewódzkiego z parą , która u nas wygrała, Uniwersytetem Technologiczno Przyrodniczym, z Uniwersytetem Szczecińskim 3 i w meczu  o awans do finałow AMP uległy parze z AWF Poznań 1. Ostatecznie zostały sklasyfikowane na miejscu 9-12.
Awans  naszej pierwszej pary do finałów AMP w siatkówce plażowej to wielki sukces!
Kolejny finał AMP dla UMK piłka siatkowa. Brawo dziewczyny!
Trenerem sekcji jest mgr Joanna Kaczmarek

FINAŁ AKADEMICKICH MISTRZOSTW POLSKI(15.05.19)
W grupie D, do której dolosowano toruńskie siatkarki w finale AMP, zespół wygrał kolejno z: Uniwersytetem Gdańskim 2-0, Akademią Finansów i Biznesu Vistula Warszawa 2-0, Uniwersytetem Ekonomiczny Poznań 2-0..
Ostatnią przeszkodę w awansie do strefy medalowej pokonały w imponującej walce  doświadczony zespół Akademii Wychowania Fizycznego z Warszawy 2-1. Po tym meczu wszyscy zgodnie uznali nasze dziewczyny za rewelację finałów AMP.
 
W półfinale przyszło nam się zmierzyć z zespołem broniącym tytułu mistrzowskiego – Uniwersytetem Opolskim, składającym się w całości z zawodniczek grających  cały sezon w tym składzie w rozgrywkach I ligi, w której zajął V miejsce. W minionym sezonie ani zespól Budowlanych Toruń, ani Jokera Świecie nie znalazł  sposobu na wygranie z nimi  meczu. Prowadzone przez włoską parę szkoleniowców, w tym z Nicolą Vettorim, który dwa lata temu prowadził Budowlanych Toruń w LSK. Opole przygotowywało się na specjalnym obozie, aby obronić tytuł Mistrzyń AMP.
Nie wstyd było przegrać z takim zespołem 3-0.
Mecz o brązowy medal był rywalizacją z kolejną ekipą grająca w I lidze a część zawodniczek wcześniej w LSK – Karpaty Krosno – który w finale reprezentował  Państwową Wyższą Szkołę Krosno. Przegrywamy podobnie, jak  poprzedni mecz 3-0. Te zespoły były jeszcze w tym roku poza naszym zasięgiem.
W siatkarskim Rzeszowie osiągnęłyśmy bardzo duży sukces sportowy i  uznanie studenckiego środowiska siatkarskiego. Najlepszą przyjmującą Akademickich Mistrzostw Polski  została nasza studentka –Adrianna Kukulska!
W klasyfikacji Typów Uczelni siatkarki UMK zdobyły  SREBRNY MEDAL  oraz  w klasyfikacji generalnej Szkól Wyższych zajęły IV   miejsce w Polsce!
Tak więc rzeczywistość przerosła marzenia!   Uniwersytet Mikołaja Kopernika oraz Uniwersyteckie Centrum Sportowe  stworzył w tym roku dobre warunki dla siatkówki i to przyniosło bardzo dobre efekty. Zrobimy wszystko, aby nie był to jednorazowy sukces!
Dziewczęta wystąpiły w składzie; Magdalena Piepiórka, Barbara Sokolińska, Adrianna Kukulska, Patrycja Tomczyk, Daria Dąbrowska, Julita Rafałko, Dagmara Dąbrowska, Daria Pik, Paulina Berlińska, Alina Krawczyk,  Julia Kochanowicz, Aleksandra Żurawska, Olga Kobrin, Aleksandra Szymczak – trener Joanna Kaczmarek

 W sobotę 18 maja br na boiskach X LO w Toruniu ,rozegrany został turniej w siatkówce plażowej w ramach AMPiK.
Do udziału zgłosiło się 5 uczelni;
- Uniwersytet  Mikołaja Kopernika w Toruniu
- Wyższa Szkoła Gospodarki Bydgoszcz
- Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy Bydgoszcz
- Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Bydgoszcz
- Uniwersytet Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz
Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco; (awans do półfinałów 5 pierwszych par)
I miejsce – Wiktoria Ceglarska/Magdalena Lewandowska –UTP Bydgoszcz
II miejsce – Monika Fedusio/Kinga Różyńska – WSG Bydgoszcz
III miejsce – Patrycja Tomczyk /Adrianna Kukulska – UMK Toruń
IV miejsce – Magdalena Piepiórka /Alina Krawczyk – UMK Toruń
V miejsce -  Dominika Spyt/Natalia Małachowska – CM UMK Bydgoszcz
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
VI miejsce  - Agata Trybuła / Pola Nowacka – WSG Bydgoszcz
VII-VIII miejsce – Julia  Dąbek/ Emilia Pokora – UTP Bydgoszcz
                          Magdalena Gaca / Magdalena Dziedzic – CM UMK Bydgoszcz
IX-X miejsce – Aleksandra Jabłońska/Aleksandra Tońska – UTP Bydgoszcz
                          Ismena Granis/ Julia Wiśniewska – UTP Bydgoszcz
*) Pomimo zgaszenia się do zawodów , nie stawiły się zawodniczki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz
Trenerką naszych zawodniczek jest mgr Joanna Kaczmarek.

 

PÓŁFINAŁ AKADEMICKICH MISTRZOSTW POLSKI(20.05.19)

Nasze siatkarki w dniach 10-13 kwietnia brały udział w Akademickich Mistrzostwach Polski -  półfinał A , które rozgrywane były na obiektach Politechniki Poznańskiej.
Jechaliśmy tam z założeniem znalezienia się wśród 4 zespołów, które zdobędą awans do Finałów Akademickich Mistrzostw Polski -cel został zrealizowany z nawiązką!
Wygrałyśmy mecze grupowe z zespołami Akademii Morskiej Szczecin oraz Uniwersytetem Ekonomicznym zajmując pierwsze miejsce. Czekało nas trudne zadanie - przed nami ciężki mecz - z Uniwersytetem Szczecińskim. Kto wygrywa jest wśród 4 uczelni awansujących do  Finałów  AMP!
Pierwszy set ciężko szło , graliśmy na przewagi i ostatecznie przegrywamy go 24-26. W następnym secie nastąpiło przebudzenie i cały set pod kontrolą 25-15 dla nas. Trzeci set to walka z jednej i drugiej strony, ale wygrywamy 15-13 i awansujemy do finałów!
Radość ogromna, tym bardziej, że jeszcze w historii sekcji reprezentacja halowa nigdy nie grała w finałach AMP.
Jednak apetyty urosły i już w następnym dniu ogrywamy Uniwersytet Adama Mickiewicza oraz Uniwersytet Gdański , tym samym zajmując I miejsce w półfinale A.
Wielkie emocje towarzyszyły całemu zespołowi, radość i wzruszenie ogromne !
Wybrano MVP całego półfinału - Barbarę Sokolińską z naszego zespołu! Brawo Basia!

Na tym etapie nie ma słabych zespołów. Wszystkie reprezentacje korzystają z zawodniczek ligowych, będących studentkami danych uczelni. U nas również tak było.
Wielkie podziękowania dla trenerów klubowych z Budowlanych Toruń, Joker Mekro Świecie, WTS Bank Włocławek oraz AZS UMK .
Dziękujemy za współpracę!
Teraz przed nami okres przygotowania do Finałow AMP, które odbędą się 09-12 maja w Rzeszowie.

Skład naszych finalistek:
Magdalena Piepiórka- kapitan, Barbara Sokolińska, Daria Dąbrowska, Julita Rafałko, Julia Kochanowicz, Paulina Berlińska, Daria Pik, Patrycja Tomczyk, Adrianna Kukulska, Dagmara Dąbrowska, Aleksandra Żurawska -libero, Alina Krawczyk, Aleksandra Szymczak, Olga Kobrin- libero. Trenerem reprezentacji jest mgr Joanna Kaczmarek.

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WOJ.KUJ- POM(28.02.19)
W dniu 23 stycznia 2019r. na obiektach sportowych UCS UMK w Toruniu odbył się I turniej w ramach  Akademickich Mistrzostw Pomorza i Kujaw.
Udział wzięły reprezentacje 5 uczelni; Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy Bydgoszcz, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz, Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Bydgoszcz, Wyższa Szkoła Gospodarki Bydgoszcz  oraz gospodarze- Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń.
Toruńskie siatkarki pokonały bez straty seta po 2:0 WSG Bydgoszcz oraz UTP Bydgoszcz.
Skład reprezentacji UMK Toruń: Berlińska Paulina, Dąbrowska Daria, Dąbrowska Dagmara, Krawczyk Alina, Kukulska Adrianna, Pik Daria, Rafałko Julita, Sokolińska Barbara, Szymczak Aleksandra, Tomczyk Patrycja, Piepiórka Magdalena, Kochanowicz Julia, Gapińska Zuzanna, Kobrin Olga. Trenerką reprezentacji UMK Toruń jest
mgr Joanna Kaczmarek.
Każdy zespół rozegrał po dwa spotkania i kolejność po I turnieju wygląda następująco:
I miejsce         - Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń
II miejsce      - Wyższa Szkoła Gospodarki Bydgoszcz / 1,04/
III miejsce     -  CM UMK oraz UTP /  0,89/
V miejsce      -  UKW

W dniu 27 lutego  2019 r na obiektach sportowych UCS UMK w Toruniu odbył się II i ostatni turniej w ramach  Akademickich Mistrzostw Pomorza i Kujaw w piłce siatkowej kobiet .
Udział wzięły reprezentacje 5 uczelni; Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy Bydgoszcz, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz, Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Bydgoszcz, Wyższa Szkoła Gospodarki Bydgoszcz  oraz gospodarze -Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń.
Grano systemem „każdy z każdym”. Zdecydowanym zwycięzcą okazał się zespól Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń, który nie stracił nawet seta w całym turnieju. Zespól stanowił monolit, gdzie każda z dziewcząt miała okazję wnieść duży wkład w ostateczne zwycięstwo reprezentacji UMK.
Zespół reprezentowały zawodniczki klubów I ligowych oraz z III – ligowego AZS UMK;
1.Budowlani Toruń ; Barbara Sokolińska, Dagmara Dąbrowska, Paulina Berlińska, Julita Rafałko, Alina Krawczyk, Aleksandra Szymczak 
2.Joker Świecie: Aleksandra Żurawska, Patrycja Tomczyk, Daria Dąbrowska, Adrianna Kukulska
3.AZS UMK; Magdalena Piepiórka, Julia Kochanowicz, Zuzanna Gapińska
Opiekunem reprezentacji jest mgr Joanna Kaczmarek
Ostateczna kolejność po dwóch turniejach:
I miejsce - Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń
II miejsce - Wyższa Szkoła Gospodarki Bydgoszcz
III miejsce - Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy Bydgoszcz
IV miejsce - CM UMK Bydgoszcz
V miejsce - Uniwersytet Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz

  AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WOJ.KUJ- POM(12.03.18)

W  dniu 07 marca 2018r zakończyły się AMPiK  piłce siatkowej kobiet. W Mistrzostwach udział  zapowiedziało 5 uczelni – Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy, Wyższa Szkoła Gospodarki, Collegium  Medicum  Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń.
Rozegrano je systemem  „każdy z każdym” wg tabeli Bergera. Mecze były rozgrywane na obiektach Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w  Bydgoszczy w dwóch turniejach.

Trzy pierwsze uczelnie uzyskały awans do ½ finału Akademickich Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 12-15 kwietnia w Toruniu.

Ostateczna klasyfikacja AMPiK

I MIEJSCE – CM UMK
II MIEJSCE – UTP BYDGOSZCZ
III MIEJSCE – UMK TORUŃ
-------------------------------------------------------------------------
IV MIEJSCE – UKW BYDGOSZCZ
V MIEJSCE - WSG BYDGOSZCZ

Nasze siatkarki zagrały w składzie: Kinga Ratajczak (k), Karolina Bogacz, Katarzyna Migdalska (L), Marta Pietrzak, Izabela Bałucka, Aleksandra Dudek, Ida Wiśniewska, Dominika Rygielska, Patrycja Matusiak, Olga Kobrin (L), Natalia Paul, Dominika Dziekońska, Julita Tatałaj, Magdalena Piepiórka.

Trenerem zespołu jest mgr Joanna Kaczmarek.

 

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WOJ.KUJ- POM(15.03.17)
W dniu 13 marca zakończyły się AMPiK w piłce siatkowej kobiet. Udział wzięło 5 uczelni: Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy Bydgoszcz, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz, Wyższa Szkoła Gospodarki Bydgoszcz, Colegium Medicum UMK w Bydgoszczy,Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń.
Tylko 3 z nich uzyskały awans do ½ finałów Akademickich Mistrzostw Polski.
Są to:
I miejsce -Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy Bydgoszcz
II miejsce – Wyższa Szkoła Gospodarki Bydgoszcz
III miejsce – CM Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Toruń
Już za 3 tygodnie (niestety bez udziału naszej drużyny 7-9 kwietnia br) na naszej sali będziemy gościć 15 najlepszych uczelni w siatkówce kobiet z województwa: pomorskiego, zachodnio- pomorskiego, wielkopolskie oraz nasze, które powalczą o awans do finałów AMP.
Zespół UMK wystąpił w składzie: Kinga Ratajczak – k, Patrycja Droszyńska, Ida Wiśniewska, Karolina Bogacz, Magdalena Piepiórka, Natalia Kozłowska, Natalia Bryl-L, Dominika Rygielska, Marta Pietrzak, Karolina Krysiak, Patrycja Komosińska – L. Trenerem zespołu jest mgr Joanna Kaczmarek.

PÓŁFINAŁ AKADEMICKICH MISTZROSTW POLSKI(05.04.16)
Po nieudanym występie na Turnieju Kopernikańskim spowodowanym kontuzjami i chorobami naszych dziewcząt  wyjechałyśmy do Poznania pełne obaw. Okazało się to  nie do końca słuszne. Dziewczyny przystąpiły do meczy z pełną koncentracją i wolą walki.  W grupie eliminacyjnej trafiłyśmy na zespoły: Pomorski   Uniwersytet Medyczny  Szczecin– w składzie których zagrała Libero z Orlen Ligi  oraz 4 dziewczyny z Młodej Ligi Chemika Police.
Mimo to nasze zawodniczki podjęły pasjonująca walkę, która bardzo podobała się kibicom. Przegrana 1:2  (21:25,25:18,14:16) nie przynosi nam wstydu.
Drugi mecz o wejście bezpośrednie do ósemki tych zawodów, zagrałyśmy z zespołem AWFiS Poznań.
Po heroicznym boju, pełnym długich wymian musiałyśmy ponownie uznać wyższość zespołu przeciwnego  przegrywając  mecz w stosunku 1:2 (24:26, 25:18, 19:17) Nasze dziewczyny włożyły bardzo dużo serca w ten mecz. Niestety, zabrakło w końcówkach odrobiny szczęścia.
Tym samym znalazłyśmy się w grupie zespołów walczących o miejsca 9-12. Przegrałyśmy  1:2 (29:31,25:23,14:16) z Politechniką Gdańsk i wygrałyśmy z PWSZ Konin 2:0 oraz z uwagi na brak obsady sędziowskiej nie doszło do meczu pomiędzy naszym zespołem a UKW Bydgoszcz. 
 Klasyfikacja końcowa AMP: 
1. WSPiA Poznań
2. Uniwersytet Gdanski
3. Uniwersytet Szczeciński
4. Politechnika Poznańska
5. AWFiS Gdańsk
6. UAM Poznań
7. AWF Poznań
8. Pomorski Uniwersytet Medyczny
9. Politechnika Gdańsk
10. Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń
11. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz
12. PWSZ Konin
Skład zespołu:
Patrycja Pakulska– kapitan, Dominika Żuchowska, Karolina Keller, Natalia Blonkowska, Patrycja Droszyńska, Paulina Kotłowska , Natalia Bryl- Libero  oraz Weronika Izmajłowicz,  Ewa Gustowska, Donata Lewandowska, Anna Skoracka ,Joanna Borlik, Justyna Wyżykowska, Ewa Aksamit .
Trener drużyny jest mgr Joanna Kaczmarek.

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WOJ.KUJ- POM(29.02.160
Siatkarki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Akademickimi Mistrzyniami Pomorza i Kujaw!
W dniu 29.02.16 oku odniosłyśmy spektakularny sukces ... po dziesięciu latach tytuł Akademickich Mistrzyń Pomorza i Kujaw wrócił do Torunia!
W całych rozgrywkach udział wzięło 5 uczelni: UKW, UTP, CM UMK, WSG oraz jedyny przedstawiciel Torunia– UMK .
W pokonanym polu zostawiłyśmy zespoły UKW, UTP I CM UMK wygrywając z nimi w stosunku 2:0.  Przegrałyśmy z WSG 0:2, w składzie których grały zawodniczki z Orlen Ligi.
Te 3 zwycięstwa zagwarantowały nam I miejsce i tytuł Akademickich Mistrzyń Pomorza i Kujaw w roku akademickim 2015/16 .
Skład zespołu: Patrycja Pakulska, Dominika Żuchowska, Karolina Keller, Monika Gajtkowska, Natalia Blonkowska, Anna Skoracka, Martyna Borowicz, Agata Lewicka oraz Weronika Izmajłowicz, Agata Krystkowiak, Donata Lewandowska, Paulina Kotłowska, Justyna Wyżykowska, Ewa Gustowska, Natalia Bryl.
Trenerką siatkarek jest mgr Joanna Kaczmarek.

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WOJ.KUJ- POM
W dniu 22  stycznia 2016r na obiektach Uniwersyteckiego Centrum Sportowego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbył się I Turniej piłki siatkowej kobiet w ramach Akademickich Mistrzostw Pomorza i Kujaw.
Udział wzięły reprezentacje następujących uczelni:
- Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
- Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
- Uniwersytet Technologiczno – Przyrodniczy w Bydgoszczy
- Colegium Medium Uniwersytetu Mikołaja Kopernika 
- Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Mecze odbyły się zgodnie z losowaniem – wg tabeli Bergera. Każda reprezentacja rozegrała po dwa mecze.
Świetnie zaprezentowały się nasze zawodniczki , wygrywając swoje mecze po 2-0.
Skład reprezentacji UMK:
Patrycja Pakulska –k, Dominika Żuchowska, Anna Skoracka, Karolina Keller, Martyna Borowicz, Monika Gajkowska, Agata Lewicka – Libero 1 oraz Agata Krystkowiak, Donata Lewandowska, Ewa Gustowska, Natalia Blonkowska, Weronika Izmajłowicz, Ewa Aksamit, Natalia Bryll – Libero 2 . Trenerem jest mgr Joanna Kaczmarek
Pozostałe spotkania odbędą się na turnieju nr 2 w Bydgoszczy na początku marca. Gospodarzem będzie Wyższa Szkoła Gospodarki.
 

PÓŁFINAŁ AMP W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ(01.06.15)
W dniach 25-29 maj 2015 roku, trzy najlepsze zespoły żeńskie i dwa męskie reprezentowały toruński Uniwersytet Mikołaja Kopernika, na Półfinale A, Akademickich Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej w Pogorzelicy.
Niestety pogoda nie dopisała, jak na plażowe warunki przystało. Zawodnicy zmagali się z iście marcową, a nie majową aurą, która nie skąpiła silnym, zimnym wiatrem, przelotnym, ale ulewnym deszczem, a słońce  dozowała, jak na lekarstwo.
Pomimo tej nie sprzyjające pogody  pary żeńskie:
UMK 1- M. Wiśniewska/ M. Gajtkowska,
UMK 2- A. Lewicka/ N. Bryl,
UMK 3- M. Gabriel/ O. Kobrin
oraz męskie:
UMK 1- D. Zieliński/ D. Gajewski ,
UMK 2- R. Chojnacki/ K. Krzewiński,
pięły się po szczeblach, obowiązującej w plażówce, „drabinki brazylijskiej” , od samego początku, licząc na jak najlepsze wyniki. Wiśniewska/ Gajtkowska pokonały rywalki z UAM Poznań (2:0), uległy drużynie UG Gdańsk1(0:2) oraz US Szczecin 2 (0:2). Lewicka/ Bryl pokonały zespoły PG Gdańsk (2:0) i WSPiA Poznań (2:1), zaś przegrały spotkania z US Szczecin 1 (0:2) oraz PG Gdańsk 3 (0:2). Gabriel/ Kobrin poniosły porażkę w meczu z PP Poznań (0:2), następnie z PG Gdańsk 3 (0:2). Zieliński/ Gajewski poni

Sponsorzy

 

 

Copyright © 2009 - 2019 Akademicki Związek Sportowy