e-mail: azs@umk.pl :: tel. 56 611-45-81 :: tel./fax: 56 654-28-80
AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY
UNIWERSYTETU MIKOŁAJA KOPERNIKA
W TORUNIU

52 Turniej Kopernikański 05-07.04.2004

W dniach 05-07.04.2024 na halach UCS  1 (mężczyźni) i UCS 2 (kobiety) odbędzie się kolejna  52 edycja Turnieju o Puchary JM Rektora UMK w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn. Jest to najstarszy akademicki turniej w Polsce. Udział w naszym turnieju niezawodnie, podobnie jak  od lat, potwierdziło 5  ekip uniwersyteckich z Polski (z UG Gdańsk, UAM Poznań, UW Warszawa i KUL Lublin, UJ Kraków). W związku z nie możliwością wystartowanie żeńskiej ekipy KUL Lublin, zaproszenie przyjęła drużyna WSG Bydgoszcz. Stawkę uzupełnią  gospodarze z UMK Toruń.

Zostanie rozegranych 30 spotkań systemem „każdy z każdym”. W czasie zawodów zostaną wybrani najlepsi zawodnicy poszczególnych ekip, jak również MVP Turnieju zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Członkowie najlepszych drużyn  otrzymają drobne upominki od sponsorów.
Fundatorami nagród będą: J. M. Rektor UMK, Dyrekcja UCS, NSZZ "Solidarność" na UMK, Związek Nauczycielstwa Polskiego na UMK, Prezes AZS- UMK Toruń, Torimpex Trade, Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych Bella.
Turniejowi głównemu towarzyszyć będzie Turniej Masters mężczyzn (6 ekip). Dedykowany jest on byłym studentom, absolwentom zaprzyjaźnionych uczelni, którzy brali udział w naszym wydarzeniu w okresie trwania swoich studiów.
Uroczyste rozpoczęcie zawodów będzie miało miejsce na hali UCS 1 w sobotę o godzinie 12.00.
Zakończenie planowane jest około godziny 12.30 w niedzielę również na hali UCS 1.

Sponsorzy

 

NL_Poli_logo_slogan_azsumk.png

 

 

Copyright © 2009 - 2024 Akademicki Związek Sportowy