e-mail: azs@umk.pl :: tel. 56 611-45-81 :: tel./fax: 56 654-28-80
AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY
UNIWERSYTETU MIKOŁAJA KOPERNIKA
W TORUNIU

Spotkanie studentów- sportowców z Władzami UMK

W dniu 17.06.15 roku odbyło się w Centrum Sportowym coroczne spotkanie z Prorektorem ds. Studenckich i Polityki Kadrowej, prof. dr hab. Andrzejem Sokalą, na którym studenci medaliści oraz kończący studia zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi, a ci pierwsi również symbolicznym ekwiwalentem finansowym. Również trenerzy medalistów otrzymali stosowne podziękowania za ogrom pracy jaką wkładają aby ich podopieczni godnie reprezentowali naszą Uczelnię. W obecnym roku akademickim nasi studenci zdobyli indywidualnie 10 medali. O kolejne krążki wzbogaciliśmy swoje konto dzięki sztafetom 4X400m oraz 4X100m kobiet w Akademickich Mistrzostw Polski i Mistrzostw Polski Uniwersytetów. Gratulujemy medalistom a kończącym studia powodzenia w nowej rzeczywistości. Tegoroczni medaliści to:
1. Anna Błaszkowska, - srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski i srebrny medal w kategorii Uniwersytety 4x100M, brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski, złoty medal w kategorii Uniwersytety  4x400M, srebrny medal  w kategorii Uniwersytety - 100M .
Wydział Politologii i Studiów Międzynarodowych. 

2.  Paweł Pasiński- złoty medal w Akademickich Mistrzostwach Polski,  złoty medal w kategorii Uniwersytety- RZUT DYSKIEM, brązowy medal w kategorii Uniwersytety- PCHNIĘCIWE KULĄ;
Wydział Politologii i Studiów Międzynarodowych.
 
 3.Julia Pliszka- srebrny medal  w Akademickich Mistrzostwach Polski i srebrny medal w kategorii Uniwersytety 4x100M, brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski i  złoty medal w kategorii Uniwersytety 4x400M.
Wydział Biologii i Ochrony Środowiska.

4.Dagna Wleklińska - srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski i srebrny medal w kategorii Uniwersytety 4x100M, brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski i złoty medal w kategorii Uniwersytety 4x400M.
Wydział Nauki Ekonomicznych i Zarządzania.

5.Paulina Makowska - srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski I srebrny medal w kategorii Uniwersytety 4x100M, brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski i złoty medal w kategorii Uniwersytety 4x400m.
Wydział Chemii.

6. Anna Załęczna- srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski JUDO
Wydział Nauk o Ziemi.

7.Eliza Mioducka- brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski JUDO,
Wydział Nauk pedagogicznych.

8. Daniel Moskal - brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski JUDO,
Wydział Nauk Historycznych.

9. Uladislau Tarasevich.- brązowy medal w kategorii Uniwersytety JUDO
Wydział Prawa i Administracji.

10.Dawid Białecki – brązowy medal w kategorii Uniwersytety we wspinaczce sportowej
Wydział Nauk o Ziemi.
 

Sponsorzy

 

NL_Poli_logo_slogan_azsumk.png

 

 

Copyright © 2009 - 2021 Akademicki Związek Sportowy