e-mail: azs@umk.pl :: tel. 56 611-45-81 :: tel./fax: 56 654-28-80
AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY
UNIWERSYTETU MIKOŁAJA KOPERNIKA
W TORUNIU

Plaża Gotyku 2013

Zakończyła się IV edycja projektu Plaża Gotyku 2013.
Mimo wyjątkowo niesprzyjających warunków atmosferycznych udało się zrealizować wszystkie punkty programu. Oprócz meczy towarzyszących jak Mistrzostwa UMK, Otwarte Akademickie kobiet i mężczyzn, amatorskie mężczyzn czy też mixtów - odbyły się najważniejsze - Puchar Polski Kobiet i Mężczyzn.
W pierwszym tygodniu podczas Pucharu Polski Kobiet mogliśmy gościć połówkę z naszej reprezentacyjnej pary plażowej - Jakuba Szałankiewicza, który razem z Mistrzynią Joanna Wiatr zagrali w meczy pokazowym z młodzieżą z ZS nr 28 w Toruniu.
Ponadto zaprosiliśmy w ramach promocji siatkówki gwiazdy  naszej reprezentacji - Sebastiana Świderskiego oraz Piotra Gacka - libero, Dominika Witczaka i wielokrotnego Mistrza Polski w siatkówce plażowej Damiana Lisieckiego.
Było również coś dla dzieci - występ Teatru Vaśka oraz można było włączyć się do akcji Dawcy Szpiku.
Propagatorem tej akcji jest mąż zmarłej Agaty Mróz, który już po raz trzeci gościł u nas wraz ze swoją córeczką Lilianką.
Cały projekt jest realizowany przez AZS UMK Toruń , którego przedstawicielami jest Wojciech, Joanna i Piotr Kaczmarkowie oraz siatkarze naszej uczelni.

Sponsorzy

 

NL_Poli_logo_slogan_azsumk.png

 

 

Copyright © 2009 - 2024 Akademicki Związek Sportowy