e-mail: azs@umk.pl :: tel. (056) 611-45-81 :: tel./fax: 654-28-80

futsal

Trener sekcji futsal – mgr Wojciech  Barczak

FUTSAL - 1/32 HALOWEGO PUCHARU POLSKI

W dniu 10.01.2009 r. odbyła się kolejna runda Halowego Pucharu Polski. Tym razem zespół AZS UMK prowadzony przez mgr Wojciecha Barczaka podejmował u siebie występujący na co dzień w I lidze PLF Słoneczny Stok Białystok. Nasza drużyna uległa przyjezdnym 3:4 (bramki dla AZS UMK - Cegłowski, Durnakowski i Bonzel).

Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie i przez większość czasu gry było wyrównane, a o końcowym wyniku zadecydowała pierwsza połowa, w której goście zdobyli nieznaczną przewagę (2:4). Naszym zawodnikom, pomimo bardzo ambitnej postawy nie udało się już w drugiej połowie odrobić strat i to Słoneczny Stok mógł cieszyć się z awansu do kolejnej rundy.