e-mail: azs@umk.pl :: tel. (056) 611-45-81 :: tel./fax: 654-28-80

Sekcje

Obecnie działa kilkanaście sekcji sportowych. Szczególowe informacje znajdują się na podstronach poszczególnych sekcji, dostępnych także przez menu: wioślarstwo, piłka koszykowa mężczyzn, piłka koszykowa kobiet, piłka siatkowa kobiet, piłka siatkowa mężczyzn, piłka nożna, piłka ręczna, futsal, tenis stołowy kobiet, tenis stołowy mężczyzn, pływanie kobiet, pływanie mężczyzn, judo, aikido, lekka atletyka, piłka ręczna kobiet, karate wkf,  ergometr wioślarski .......

TERMINY TRENINGÓW W SEKCJACH SPORTOWYCH AZS UMK TORUŃ

Sekcje sportowe 2017/2018

Dyscyplina

Trener Treningi Sala
1. Aikido k i m mgr Zbigniew Wojtowicz pn i śr: 20.00- 21.30 Sala UCS, ul. Gagarina 35
2. Judo k i m mgr Zbigniew Wojtowicz wt i czw:20.00- 21.30 Sala UCS, ul. Gagarina 35
3. Futsal K mgr Krzysztof Wasilkiewicz   UCS, ul. Św. Józefa 17
4. Futsal M mgr Wojciech Barczak wt: 20.00- 21.30
czw: 15.30- 17.00
UCS, ul. Św. Józefa 17
5. Lekka atletyka k i m mgr Anna Wiak

poniedziałek: 15.00
wtorek: 14.00

teren
ul. Gagarina 35

6. Pływanie k+m mgr Izabela Pawłowska wt, czw: 18.30- 20.00 BASEN, ul. Św. Józefa 17
7. Piłka koszykowa k mgr Piotr Dobrolubow pn: 18.30-20.00
czw: 17.30- 19.00
UCS, ul. Św. Józefa
8. Piłka koszykowa m mgr Ryszard Szczechowiak pn : 18.30-20.00
czw: 18.30-20.00
UCS, ul. Św. Józefa
9. Piłka siatkowa k mgr Joanna Kaczmarek wt i czw: 18.30-20.00 UCS, ul. św. Józefa 17
10. Piłka siatkowa m mgr Michał Tyburski wt: 18.30-20.00
czw: 20.00-21.30
UCS, ul. Św. Józefa 17
11. Tenis stołowy k+m mgr Wojciech Grześkiewicz

pn: 18.30-20.00
wt: 18.30-20.00
śr.: 18.30-20.00

Sala UCS. Gagarina 35
12. Cheerleaders   wt: 20.00-21.30
czw:20.30-22.00
pt: 16.30-18.00
UCS, ul. Św. Józefa 17
13. Wspinaczka sportowa mgr Izabela Pawłowska pn: 18.30-20.00
czw: 20.00-21.30
UCS, ul. Św. Józefa 17
14. Badminton mgr Piotr Dobrolubow wt: 18.30- 20.00
czw: 19.00-20.30
UCS, ul. Św. Józefa 17
15. Piłka ręczna k mgr Michał Wasielewski pn: 20.00-21.300
śr: 18.30-20.00
UCS, ul. Św. Józefa 17
16. Szachy  Mateusz Brzeziński
 Adam Musiał

wt: 18:00-20:00
czw. 19:00 -21:00

 UCS, ul. św. Józefa 17
17. Ergometr wioślarski mgr Hanna Szewczyk

pn: 09.30-12:30
czw: 17:00-18:30

Przystań Sportów Wodnych
ul. ks. Popiełuszki 1, Toruń
 18. Piłka ręczna M  mgr Zenon Lewandowski

śr: 18.30-20:00
pt: 17.00-18.30

 UCS, ul. św. Józefa 17
19. Karate WKF  mgr Tomasz Misiak
 

pn: 21.00-22.30
śr: 20.30- 22.00

 UCS, ul. św. Józefa 17

 

Na zajęcia sekcji sportowych zapraszamy studentów i studentki wszystkich lat a w szczególności z I roku, aby pod okiem naszych fachowców mogli realizować dalej swoje pasje sportowe. Jeśli uprawiałaś/łeś jakąś dyscyplinę sportową na nieco wyższym poziomie- przyjdź, sprawdź się, zostań jednym z nas. Niczego nie ryzykujesz a o przydatności do zespołu każdorazowo decyduje trener.

Copyright © 2009 - 2017 Akademicki Związek Sportowy