e-mail: azs@umk.pl :: tel. 56 611-45-81 :: tel./fax: 56 654-28-80
AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY
UNIWERSYTETU MIKOŁAJA KOPERNIKA
W TORUNIU

Studentki UMK z medalami na torze

Zawody odbyły się na największym w Polsce welodromie w Pruszkowie w dniach 20 i 21 października. Patrycja Lorkowska stanęła na najwyższym podium, zdobywając Mistrzostwo Polski w kategorii U-23 w wyścigu indywidualnym na dochodzenie. Studentka kierunku sport i wellness zdobyła brąz w wyścigu punktowym w kategorii U-23. Drużyna w składzie: Patrycja Lorkowska i Anna Sagan wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia LZS U-23. W wyścigu na 500m ze startu zatrzymanego w kategorii kobiet U-23, srebro wywalczyła Anna Sagan.

Anna Sagan na co dzień reprezentuje Toruński Klub Kolarski Pacific, legitymuje się mistrzowską klasą sportową. Studentka I roku, I stopnia, na kierunku Sport i Wellness.

Partycja Lorkowska jest zawodniczką Toruńskiego Klubu Kolarskiego Pacific z mistrzowską klasą sportową. Studentka I roku, I stopnia, na kierunku Sport i Wellness.