e-mail: azs@umk.pl :: tel. (056) 611-45-81 :: tel./fax: 654-28-80

AZS UMK Toruń na Ergowiosłach 2011

W dniu 03 grudnia 2011 w Hali Sportowej ZS Spożywczych i VIII Liceum Toruniu rozegrano zawody wioślarskie halowe pn. „TORUŃSKIE ERGOWIOSŁA 2011” w ramach których rozegrano:
- OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI SZTAFET UKS,
- II ELIMINACJA PUCHARU POLSKI 2011,
- MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2011,
- OTWARTE MISTRZOSTWA WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO
W zawodach startowało 350 zawodników z następujących klubów: AZS AWF Warszawa, AZS AWFiS Gdańsk, BKW Bydgoszcz, BTW Bydgoszcz, Budowlani Toruń, CHTW Chełmża, KW Gopło Kruszwica, KW WISŁA Grudziądz, Ośrodek Dębowa Łąka, PTW Płock/SMS Płock, RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz, UKS Ateny Wałcz/ SMS Wałcz, UKS „INTEGRACJA 5” WARSZAWA, UKS 8 Bydgoszcz, UKS Bekawianka Bydgoszcz, AZS UKW Bydgoszcz, KW Unia Tczew, AZS UT-P Bydgoszcz, WKS ZAWISZA Bydgoszcz, WTW WARSZAWA / CROSS WARSZAWA, CROSS WROCŁAW, WTW Włocławek i AZS UMK ENERGA Toruń/SMS Toruń.
Zawodnicy naszego klubu/uczelni UMK Toruń/SMS Toruń osiągnęli następujące sukcesy:

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w wioślarstwie halowym
MJM/2000 m--Krawitowski Damian 95--06:29,0   1 miejsce
MJM/2000 m--Zaporowski Michał 95--06:35,1      4 miejsce
MJM/2000 m--Gruszczyński Michał 95--06:40,1     5 miejsce
KJM + MJM--Robaszkiewicz 95+Zieliński 95-07:15,0      1 miejsce
KJM + MJM--Górska Weronika 96+Wąsicki Kamil 96 07:27,0     2 miejsce
KJM + MJM--Brożek Katarzyna95+Sochacki Jakub 95 07:27,7    3 miejsce

Puchar Polski w wioślarstwie halowym – II eliminacja
MA, MB 2000 m--Kruszkowski Sławomir--06:02,8    1 miejsce
MA, MB 2000 m--Słoma Michał 82--06:03,3             2 miejsce
Weteran 2000 m--Rozalski Artur--06:08,2         4 miejsce
ML, MBL/2000 m/75 kg--Krymski Radosław 90--06:36,3    4 miejsce
ML, MBL/2000 m/75 kg--Wesołowski Błażej93--06:55,7     5 miejsce

Mistrzostwa Sztafet Uczniowskich Klubów Sportowych
Sztafeta CH 4 x 500  m Trojanowski, Podlaszewski, Jawornicki,Skurzyński--08:22,8    2 miejsce

Otwarte Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego
CH/1500 m--Kruszewski Dawid 97--05:00,3    1 miejsce
CH/1500 m--Kowalski Karol 97--05:14,4        2 miejsce
Bieg osób niepełnosprawnych--MICHAŁ ROSIŃSKI--1148     2 miejsce
Studentki--Motylewska Marta 91( UMK Toruń )-03:57,6           2 miejsce
MJ/2000 m--Ziętarski Mirosław 93--06:09,8       1 miejsce
W dniu 10.12.2011 r. w Warszawie odbędzie się Finał Pucharu Polski w którym wystartują: Kruszkowski Sławomir i Słoma Michał.
 

Copyright © 2009 - 2017 Akademicki Związek Sportowy