e-mail: azs@umk.pl :: tel. (056) 611-45-81 :: tel./fax: 654-28-80

Toruńskie Ergowiosła 2011- wyniki cd

           
PUCHAR POLSKI - II ELIMINACJA    
BIEG NR 11 KATEGORIA ML/MBL/2000 m/75,0 kg                       
Bieg
 nr
Konkurencja Nazwisko i imię zawodnika, rok urodzenia Klub Czas na zawodach Miejsce
11 ML, MBL/2000 m/75 kg Pawełczak Bartłomiej RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:17,5 1
11 ML, MBL/2000 m/75 kg KRAJEWSKI SEBASTIAN 89 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:22,5 2
11 ML, MBL/2000 m/75 kg Fulara Filip WTW Warszawa 06:25,0 3
11 ML, MBL/2000 m/75 kg Krymski Radosław 90 AZS UMK ENERGA Toruń 06:36,3 4
11 ML, MBL/2000 m/75 kg Wesołowski Błażej 93 AZS UMK ENERGA Toruń 06:55,7 5
11 ML, MBL/2000 m/75 kg SZATKOWSKI MARCIN 88 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz x  
           
PUCHAR POLSKI - II ELIMINACJA    
BIEG NR 12 KATEGORIA KA/KB/2000 m    
Bieg
 nr
Konkurencja Nazwisko i imię zawodnika, rok urodzenia Klub Czas na zawodach Miejsce
12 KA, KB/2000 m Wołna Katarzyna WTW Włocławek 07:09,5 1
12 KA, KB/2000 m Mocna Anna 90 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:18,2 2
12 KA, KB/2000 m Cylwik Maja 94 SMS Wałcz UKS Ateny Wałcz 07:39,0 3
12 KA, KB/2000 m LEWANDOWSKA IZABELLA 92 TKST BUDOWLANI TORUŃ 07:45,5 4
12 KA, KB/2000 m Jedynak Gracja 91 BKW Bydgoszcz x  
           
PUCHAR POLSKI - II ELIMINACJA    
BIEG NR 13 KATEGORIA MA/MB/2000 m    
Bieg
 nr
Konkurencja Nazwisko i imię zawodnika, rok urodzenia Klub Czas na zawodach Miejsce
13 MA, MB 2000 m Kruszkowski Sławomir AZS UMK ENERGA Toruń 06:02,8 1
13 MA, MB 2000 m Słoma Michał 82 AZS UMK ENERGA Toruń 06:03,3 2
13 MA, MB 2000 m  Kozaka Antoni 86 AZS AWFiS Gdańsk 06:04,0 3
13 Weteran 
2000 m poza konkursem
Rrozalski Artur AZS UMK ENERGA Toruń 06:08,2 4
13 MA, MB 2000 m Kosiorek Sebastian RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:13,4 5
13 MA, MB 2000 m Grabowski Mateusz 86 AZS AWF Warszawa 06:14,9 6
13 MA, MB 2000 m Wilangowski Mateusz 91  KW WISŁA Grudziądz 06:16,1 7
13 MA, MB 2000 m Rogowski Jakub AZS AWF Warszawa 06:18,6 8
13 MA, MB 2000 m KOWALKOWSKI DAWID 92 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:19,0 9
13 MA, MB 2000 m NOWAK TOMASZ 92 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:26,7 10
13 MA, MB 2000 m KOZERA DANIEL 90 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:32,2 11
13 MA, MB 2000 m Kaczmarek Maciej 93 KW Gopło Kruszwica 06:33,9 12
13 MA, MB 2000 m KWIATOŃ MICHAŁ 90 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:39,7 13
13 MA, MB 2000 m Retecki Grzegorz AZS UMK ENERGA Toruń 06:40,2 14
           
MISTRZOSTWA WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO W WIOŚLARSTWIE HALOWYM
BIEG NR 15 KATEGORIA MJ/1993-94/2000 m    
Bieg
 nr
Konkurencja Nazwisko i imię zawodnika, rok urodzenia Klub Czas na zawodach Miejsce
15 MJ/2000 m Ziętarski Mirosław 93 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
06:09,8 1
15 MJ/2000 m Biskup Mateusz Unia Tczew 06:24,7 2
15 MJ/2000 m Szczęsny Kamil RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:30,9 3
15 MJ/2000 m Talkowski Artur94 CHTW Chełmża
/SMS Toruń
06:32,6 4
15 MJ/2000 m Rygielski Duszan RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:37,0 5
15 MJ/2000 m Baran Michał Unia Tczew 06:37,5 6
15 MJ/2000 m Meller Dominik 94 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
06:37,9 7
15 MJ/2000 m ZAWADZKI KAMIL, 93 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:41,2 8
15 MJ/2000 m Małkowski Kamil RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:41,3 9
15 MJ/2000 m Stryjrk Artur 94 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
06:46,7 10
15 MJ/2000 m Lewandowski Bartosz 93 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
06:46,7 11
15 MJ/2000 m Biernacki Oskar 94 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
06:53,4 12
15 MJ/2000 m Wesołowski Błażej 93 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
07:05,0 13
15 MJ/2000 m PONIATOWSKI BORYS 93 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:37,6 14
           
MISTRZOSTWA WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO W WIOŚLARSTWIE HALOWYM
BIEG NR 16 KATEGORIA KJL/1993-94/2000 m/60,0 kg    
Bieg
 nr
Konkurencja Nazwisko i imię zawodnika, rok urodzenia Klub Czas na zawodach Miejsce
16 KJL/2000 m/60 kg Skierecka Aleksandra 95 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:58,5 1
16 KJL/2000 m/60 kg Chmielewska Agnieszka 95 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 08:02,1 2
16 KJL/2000 m/60 kg Szyczewska Weronika 95 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 08:05,7 3
16 KJL/2000 m/60 kg Skornia Eliza 96 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 08:07,3 4
16 KJL/2000 m/60 kg WRONIEWICZ MAGDALENA  93 TKST BUDOWLANI TORUŃ 08:43,4 5
16 KJL/2000 m/60 kg Bołejko Kamila 96 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 08:46,3 6
16 KJL/2000 m/60 kg Łuczak Roksana 96 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 08:54,2 7
16 KJL/2000 m/60 kg Derucka Danuta 94 KW Gopło Kruszwica x  
16 KJL/2000 m/60 kg Walczak Sandra 95 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz x  
16 KJL/2000 m/60 kg Woźniakowska Daria  93 BKW Bydgoszcz x  
16 KJL/2000 m/60 kg Malinowska Karolina 94 AZS UMK ENERGA Toruń x  
           
MISTRZOSTWA WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO W WIOŚLARSTWIE HALOWYM
BIEG NR 17 KATEGORIA MJL/1993-94/2000 m/70,0 kg    
Bieg
 nr
Konkurencja Nazwisko i imię zawodnika, rok urodzenia Klub Czas na zawodach Miejsce
17 MJL/2000 m/70 kg Zywert Krzysztof 95 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:52,0 1
17 MJL/2000 m/70 kg Piwański Kacper 96 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:57,8 2
17 MJL/2000 m/70 kg Giermakowski Marek RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:59,0 3
17 MJL/2000 m/70 kg Ślósarek Filip 95 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:00,5 4
17 MJL/2000 m/70 kg Klawiter Mateusz RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:03,2 5
17 MJL/2000 m/70 kg Romiej Daniel 95 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:05,2 6
17 MJL/2000 m/70 kg Kowalski Jakub 95 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:05,5 7
17 MJL/2000 m/70 kg Foksiński Piotr 96 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:18,1 8
17 MJL/2000 m/70 kg Jakiel Mikołaj 95 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:19,8 9
17 MJL/2000 m/70 kg Wiśniewski Tomasz 96 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:37,7 10
17 MJL/2000 m/70 kg Marciniak Kacper RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz x  
17 MJL/2000 m/70 kg Lewandowski Mariusz 93 AZS UMK ENERGA Toruń x  
17 MJL/2000 m/70 kg Plecyng Dawid  94 AZS UMK ENERGA Toruń x  

Copyright © 2009 - 2017 Akademicki Związek Sportowy