e-mail: azs@umk.pl :: tel. (056) 611-45-81 :: tel./fax: 654-28-80

Toruńskie Ergowiosła 2011- wyniki cd

           
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W WIOŚLARSTWIE HALOWYM
BIEG NR 5 KATEGORIA KJM ROCZNIK 1995-96/2000 m     
Bieg
 nr
Konkurencja Nazwisko i imię zawodnika, rok urodzenia Klub Czas na zawodach Miejsce
5 KJM/2000 m  Behrendt Iga 95 KW WISŁA Grudziądz
/SMS Wałcz
07:27,2 1
5 KJM/2000 m Wika Justyna 95 RTW Bydgostia 07:28,0 2
5 KJM/2000 m Karpińska Roksanna 96 Unia Tczew 07:34,5 3
5 KJM/2000 m Będlin Sandra 95 SMS Wałcz UKS Ateny Wałcz 07:38,5 4
5 KJM/2000 m Bojba Paulina 95  SMS Wałcz UKS Ateny Wałcz 07:43,2 5
5 KJM/2000 m Malicka Anna 96 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:48,4 6
5 KJM/2000 m Zillmann Katarzyna 95 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
07:49,3 7
5 KJM/2000 m Krawczyk Dominika 95 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:49,7 8
5 KJM/2000 m Wejman Julita 96 KW Gopło Kruszwica 07:53,2 9
5 KJM/2000 m Jedynak Klaudia 95 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:55,0 10
5 KJM/2000 m Szul Justyna 96 KW Gopło Kruszwica 07:55,0 11
5 KJM/2000 m Chmurak Agnieszka 96  SMS Wałcz UKS Ateny Wałcz 08:03,4 12
5 KJM/2000 m Odejewska Weronika 95 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 08:03,8 13
5 KJM/2000 m Chorzelowska Paulina 95 BKW Bydgoszcz 08:19,7 14
5 KJM/2000 m Dziamara Adrianna 96 SMS Wałcz UKS Ateny Wałcz 08:20,7 15
5 KJM/2000 m Musiałowska Iga 96 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 08:23,0 16
5 KJM/2000 m Lewandowska Julia 96 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 08:23,7 17
5 KJM/2000 m Wiewiórka Ewelina 96 SMS Wałcz UKS Ateny Wałcz 08:25,5 18
5 KJM/2000 m ZUZANNA TOMAL 95 TKST BUDOWLANI TORUŃ 08:28,5 19
5 KJM/2000 m Banaszak Agnieszka 96 SMS Wałcz UKS Ateny Wałcz 08:30,6 20
5 KJM/2000 m Górzna Marta 96 SMS Wałcz UKS Ateny Wałcz 08:39,1 21
5 KJM/2000 m  KRAJNIK-GRABOWSKA MARTA 96  TKST BUDOWLANI TORUŃ 09:30,6 22
5 KJM/2000 m Woźniak Paulina 95 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz x  
5 KJM/2000 m Fijałkowska Dominika 96 KW Gopło Kruszwica x  
           
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W WIOŚLARSTWIE HALOWYM
BIEG NR 6 KATEGORIA MJM ROCZNIK 1995-96/2000 m     
Bieg
 nr
Konkurencja Nazwisko i imię zawodnika, rok urodzenia Klub Czas na zawodach Miejsce
6 MJM/2000 m Krawitowski Damian 95 Budowlani Toruń
/SMS Toruń
06:29,0 1
6 MJM/2000 m Dominiczak Jakub 95 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:33,1 2
6 MJM/2000 m Płoski Jakub 95 PTW Płock/SMS Płock 06:34,3 3
6 MJM/2000 m Zaporowski Michał 95 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
06:35,1 4
6 MJM/2000 m Gruszczyński Michał 95 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
06:40,1 5
6 MJM/2000 m Woytynowski Igor 95 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:41,9 6
6 MJM/2000 m Pietryszyn Patryk 95 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:42,3 7
6 MJM/2000 m Ornowski Michał 96 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
06:43,7 8
6 MJM/2000 m Iskra Michał 95 PTW Płock/SMS Płock 06:44,0 9
6 MJM/2000 m Witkowski Piotr 95 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:45,3 10
6 MJM/2000 m Krysiak Mateusz 95 PTW Płock/SMS Płock 06:46,2 11
6 MJM/2000 m Stachowski Patryk 95 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
06:46,9 12
6 MJM/2000 m Leszczyński Filip 96 KW WISŁA Grudziądz 06:48,6 13
6 MJM/2000 m Modrzyński Bartosz 96  BTW Bydgoszcz 06:49,5 14
6 MJM/2000 m Adrian Affeldt 96 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:50,3 15
6 MJM/2000 m Skowroński Karol 95 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
06:52,3 16
6 MJM/2000 m Jankowski Jakub 95 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
06:53,9 17
6 MJM/2000 m Sirbu Tomisław 96 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:55,7 18
6 MJM/2000 m Malinowski Olaf 96  BTW Bydgoszcz 06:55,9 19
6 MJM/2000 m Jankowski Jakub 96 BTW Bydgoszcz 06:56,0 20
6 MJM/2000 m Grzankowski Jarosław 95 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
06:57,1 21
6 MJM/2000 m Kranc Krzysztof 96 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
06:57,7 22
6 MJM/2000 m Urbański Kamil 96 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
06:58,2 23
6 MJM/2000 m Knopp Grzegorz 96 CHTW Chełmża 06:59,5 24
6 MJM/2000 m Pawłowski Krystian 95 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
07:02,1 25
6 MJM/2000 m Jęziorski Igor 96 KW WISŁA Grudziądz 07:02,5 26
6 MJM/2000 m Filarski Oskar 96 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
07:02,5 27
6 MJM/2000 m Stygar Niko 96 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
07:03,3 28
6 MJM/2000 m Rzuchowski Szymon 96 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
07:05,3 29
6 MJM/2000 m Soroczyński Krzysztof 96 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:05,7 30
6 MJM/2000 m Lipowski Paweł  96 KW WISŁA Grudziądz 07:08,4 31
6 MJM/2000 m Donajkowski Łukasz 96 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:08,5 32
6 MJM/2000 m Piechowski Paweł 95 AZS UMK ENERGA Toruń 07:09,0 33
6 MJM/2000 m Lewandowski Tomasz 95 TKST BUDOWLANI TORUŃ 07:12,5 34
6 MJM/2000 m Laskowski Aleksander 96 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:13,1 35
6 MJM/2000 m  CHALIŃSKI MARCIN 95 TKST BUDOWLANI TORUŃ 07:13,5 36
6 MJM/2000 m Ostrowski Michał 96  KW Gopło Kruszwica 07:14,5 37
6 MJM/2000 m Kowalski Arkadiusz 95 AZS UMK ENERGA Toruń 07:15,2 38
6 MJM/2000 m Szulc Karol 96 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
07:15,5 39
6 MJM/2000 m Białkowski Paweł 95 AZS UMK ENERGA Toruń 07:17,6 40
6 MJM/2000 m Suchoparski Jakub 96 KW WISŁA Grudziądz 07:18,2 41
6 MJM/2000 m Rosiński Wacław 96 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:19,5 42
6 MJM/2000 m Falkowski Adrian 95 Budowlani Toruń 07:22,5 43
6 MJM/2000 m Pawłowski Kajetan 96 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:23,7 44
6 MJM/2000 m Czajkowski Mateusz 96 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:30,0 45
6 MJM/2000 m Nyka Mariusz 96 BTW Bydgoszcz 07:41,8 46
6 MJM/2000 m Wąsicki Kamil 96 AZS UMK ENERGA Toruń
/SMS Toruń
x  
6 MJM/2000 m Stempski Dominik 95 AZS UMK ENERGA Toruń x  

Copyright © 2009 - 2017 Akademicki Związek Sportowy