e-mail: azs@umk.pl :: tel. (056) 611-45-81 :: tel./fax: 654-28-80

Toruńskie Ergowiosła 2011- wyniki

MISTRZOSTWA UKS W WIOŚLARSTWIE HALOWYM    
BIEG NR 1 KATEGORIA SZTAFETA DZ ROCZNIK 1997-99/500 m     
Bieg
 nr
Konkurencja Nazwisko i imię zawodnika, rok urodzenia Klub Czas na zawodach Miejsce
1 Sztafeta DZ/500  m Sobiech Nicole 97,
Gmińska Wiktoria 98,
Grzonka Aleksandra,
Wiączkowska Sara 98
UKS Bekawianka Bydgoszcz 08:16,6 1
1 Sztafeta DZ/500  m Hałas Michalina 98,
Muszyńska Klaudia 99,
Pawełczak Katarzyna 99,
Pytel Agnieszka 97
UKS 8 Bydgoszcz 09:22,5 2
1 Sztafeta DZ/500  m Radoskiewicz Julia 98,
Kapucińska Sara 98,
Torzecka Sylwia 98,
Kłos Marta 98
UKS Bekawianka Bydgoszcz 09:35,2 3
           
MISTRZOSTWA UKS W WIOŚLARSTWIE HALOWYM    
BIEG NR 2 KATEGORIA SZTAFETA CH ROCZNIK 1997-99/500 m     
Bieg
 nr
Konkurencja Nazwisko i imię zawodnika, rok urodzenia Klub Czas na zawodach Miejsce
2 Sztafeta CH/500 m Kaczmarek Jan 98,
Michalski Mateusz 98,
Nyka Mateusz 98,
Liszaj Mateusz 97, 
UKS 8 Bydgoszcz 08:07,5 1
2 Sztafeta CH/500  m Trojanowski Filip 98, Podlaszewski Paweł 98, Jawornicki Maciej 98, Skurzyński Kamil 98 AZS UMK ENERGA Toruń 08:22,8 2
           

MISTRZOSTWA WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO W WIOŚLARSTWIE HALOWYM
BIEG NR 3/1 KATEGORIA DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997-99/1500 m     
Bieg
 nr
Konkurencja Nazwisko i imię zawodnika, rok urodzenia Klub Czas na zawodach Miejsce
3 DZ/1500 m Brzostek Paulina Unia Tczew 05:46,8 1
3 DZ/1500 m Jóźwiak Natalia 97 KW Gopło Kruszwica 05:56,5 2
3 DZ/1500 m Niestatek Wiktoria RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 05:57,2 3
3 DZ/1500 m Malinowska Katarzyna 97 KW WISŁA 05:57,4 4
3 DZ/1500 m Szulc Ewelina 97 KW WISŁA 05:58,5 5
3 DZ/1500 m Iwańska Weronika  97 AZS UMK ENERGA Toruń 06:03,0 6
3 DZ/1500 m Barlik Katarzyna RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:05,5 7
3 DZ/1500 m Gałek Ewa 97 RTW Bydgostia 06:06,5 8
3 DZ/1500 m Knowska Karolina 97 RTW Bydgostia 06:06,7 9
3 DZ/1500 m  Karwacka Patrycja  97 UKS Bekawianka 06:07,5 10
3 DZ/1500 m Pręcikowska Wiktoria 97 RTW Bydgostia 06:09,8 11
3 DZ/1500 m Ornowska Marta  97 AZS UMK ENERGA Toruń 06:15,1 12
3 DZ/1500 m Chodzińska Kamila  97 UKS Bekawianka Bydgoszcz 06:18,9 13
  DZ/1500 m Grzebińska Dorota 97 KW WISŁA 06:19,1 14
3 DZ/1500 m Anna Karczmarska 98, BTW Bydgoszcz 06:20,9 15
3 DZ/1500 m Chojnacka Paulina 98 KW WISŁA Grudziądz 06:21,4 16
3 DZ/1500 m Gross Nikola 97 KW WISŁA 06:21,4 17
3 DZ/1500 m Rybarczyk Patrycja 97 RTW Bydgostia 06:22,7 18
3 DZ/1500 m Ulatowska Monika  97 AZS UMK ENERGA Toruń 06:22,7 19
3 DZ/1500 m Lipowska Dominika 97 KW WISŁA Grudziądz 06:23,6 20
3 DZ/1500 m Kulpa Paulina 97 KW Gopło Kruszwica 06:23,7 21
3 DZ/1500 m Terczyńska Monika 97 UKS Bekawianka Bydgoszcz 06:25,7 22
3 DZ/1500 m Kamasa Ewelina 97 RTW Bydgostia 06:28,7 23
3 DZ/1500 m Petrykowska Agnieszka 98 KW WISŁA Grudziądz 06:29,8 24
3 DZ/1500 m Lewandowska Zuzanna RTW Bydgostia 06:31,1 25
3 DZ/1500 m Łukasiewicz Wiktoria 97 RTW Bydgostia 06:31,6 26
3 DZ/1500 m Głowacka Klaudia RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:32,9 27
3 DZ/1500 m Luszkowska Kinga 98 KW WISŁA Grudziądz 06:34,3 28
3 DZ/1500 m Andrzejewska Weronika 97 RTW Bydgostia 06:36,1 29
3 DZ/1500 m Szymańska Aleksandra 97 CHTW Chełmża 06:36,2 30
3 DZ/1500 m Tomczyk Martyna 98 KW WISŁA Grudziądz 06:41,2 31
3 DZ/1500 m Klaudia Ostrowska 98  AZS UMK ENERGA Toruń 06:41,3 32
3 DZ/1500 m Grzegorzewska Daria 97 RTW Bydgostia 06:43,3 33
3 DZ/1500 m Burucka Natalia 98 RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:43,9 34
3 DZ/1500 m  Federska Olimpia 97 CHTW Chełmża 06:44,4 35
3 DZ/1500 m Wojtkowiak Patrycja 97 RTW Bydgostia 06:44,4 36
3 DZ/1500 m Wiktorowicz Michalina RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:53,0 37
3 DZ/1500 m Gałek Izabela RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 06:54,3 38
3 DZ/1500 m Kasprzyk Monika 98 KW WISŁA Grudziądz 06:54,5 39
3 DZ/1500 m Lisewska Malwina 98 AZS UMK ENERGA Toruń 06:57,2 40
3 DZ/1500 m Kocińska Oliwia 98  AZS UMK ENERGA Toruń 07:03,0 41
3 DZ/1500 m Kłopotowska Julia RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:05,9 42
3 DZ/1500 m Dominika Pawłowska 98  AZS UMK ENERGA Toruń 07:08,6 43
3 DZ/1500 m Aleksandrowicz Dominika RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:23,0 44
3 DZ/1500 m Piwońska Honorata 98  AZS UMK ENERGA Toruń 07:24,4 45
3 DZ/1500 m Bartz Inga RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 07:29,0 46
3 DZ/1500 m Eryka Figurska 98  AZS UMK ENERGA Toruń 07:42,7 47
3 DZ/1500 m Chojnowska Martyna 97 KW WISŁA x  
3 DZ/1500 m Nowak Natalia RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz x  
3 DZ/1500 m Szulc Emila 98 KW WISŁA Grudziądz x  
3 DZ/1500 m Horągiewicz Oliwia RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz x  
3 DZ/1500 m Cichocka Aleksandra 98 KW WISŁA Grudziądz x  
3 DZ/1500 m Sikorska Agnieszka 97 RTW Bydgostia x  
3 DZ/1500 m Mączkowska Sandra 97 KW WISŁA x  
3 DZ/1500 m Borucka Agata 97 RTW Bydgostia x  
           

 

MISTRZOSTWA WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO W WIOŚLARSTWIE HALOWYM
BIEG NR 4 KATEGORIA CH ROCZNIK 1997-99/500 m     
Bieg
 nr
Konkurencja Nazwisko i imię zawodnika, rok urodzenia Klub Czas na zawodach Miejsce
4 CH/1500 m Kruszewski Dawid 97 AZS UMK ENERGA Toruń 05:00,3 1
4 CH/1500 m Kowalski Karol 97 AZS UMK ENERGA Toruń 05:14,4 2
4 CH/1500 m Jabłoński Nikodem 97 BTW Bydgoszcz 05:15,8 3
4 CH/1500 m Żuchowski Filip 97 RTW Bydgostia 05:18,2 4
4 CH/1500 m Landowski Maurycy 97 KW WISŁA Grudziądz 05:18,9 5
4 CH/1500 m Grochowski Bartłomiej 97 KW WISŁA Grudziądz 05:18,9 6
4 CH/1500 m Liedtke Szymon 97 KW WISŁA Grudziądz 05:20,1 7
4 CH/1500 m Łuczak Bogumił 97  KW Gopło Kruszwica 05:21,8 8
4 CH/1500 m Łukaszewski Jarosław 97 KW WISŁA Grudziądz 05:23,4 9
4 CH/1500 m Śliwiński Marek 97 AZS UMK ENERGA Toruń 05:23,9 10
4 CH/1500 m Jurkowski Grzegorz 97 RTW Bydgostia 05:24,5 11
4 CH/1500 m Kukla Damian 97 KW WISŁA Grudziądz 05:26,3 12
4 CH/1500 m Laskowski Sławek 97 AZS UMK ENERGA Toruń 05:26,9 13
4 CH/1500 m Staszak Filip 97  BTW Bydgoszcz 05:28,3 14
4 CH/1500 m Konikowski Daniel 97 BTW Bydgoszcz 05:30,1 15
4 CH/1500 m Sengebusch Paweł 97 RTW Bydgostia 05:33,4 16
4 CH/1500 m Rysmanowski Mikołaj 97 AZS UMK ENERGA Toruń 05:34,9 17
4 CH/1500 m Kuczkowski Oskar 97 RTW Bydgostia 05:38,6 18
4 CH/1500 m Szwesta Krystian 97 RTW Bydgostia 05:38,8 19
4 CH/1500 m Sobieralski Patryk RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 05:39,2 20
4 CH/1500 m Łukasiewicz Bartosz 97 RTW Bydgostia 05:40,5 21
4 CH/1500 m Ewertowski Mikołaj RTW LOTTO Bydgostia WSG Pocztowy Bydgoszcz 05:41,7

 

Copyright © 2009 - 2017 Akademicki Związek Sportowy