e-mail: azs@umk.pl :: tel. (056) 611-45-81 :: tel./fax: 654-28-80

PÓŁFINAŁ AKADEMICKICH MISTRZOSTW POLSKI(16.04.14)
Uproszczony (niesprawiedliwy) system gier miał zdecydowany wpływ na miejsce w mistrzostwach naszego męskiego zespołu. Nasi studenci rozegrali pięć spotkańz czego cztery wygrali zajmując w końcowej klasyfikacji piąte miejsce wygrywając z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową Leszno 3:0, Uniwersytetem Ekonomicznym Poznań, Zachodniopomorskim Uniwersytetem Szczecin 3:2, Politechniką Poznań 3:1 i przegrywając z Politechniką Gdańsk. Skład zespołu: Cichocki Piotr, Domański Amadeusz, Górski Mikołaj,Wierzbowski Damian, Gierek Dominik. Trenerem jest mgr Maciej Deręgowski.

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA(29.01.14)
W dniu 24.01.2014r. w Bydgoszczy odbyły się Drużynowe Akademickie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn. W turnieju wzięły udział reprezentacje pięciu uczelni z naszego regionu. W śród żeńskich zespołów znakomicie zaprezentowały się nasze studentki, które bez straty seta wygrały mistrzostwa. Świetnie wypadł również nasz zespół mężczyzn, który po emocjonujących meczach zajął drugie miejsce ulegając gospodarzom zawodów Wyższej Szkoły Gospodarki z Bydgoszcz. W imprezie wystąpiły również ekipy Uniwersytetu Kazimierz Wielkiego, Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego z Bydgoszczy oraz Wyższej Szkoły Bankowej z Torunia. Naszą uczelnię reprezentowali: Pałucka Daria, Dębska Joanna, Kaczmarek Beata Korthals Aleksandra, Nadrowska Magdalena,Lichocki Piotr, Domański Amadeusz, Górski Mikołaj, Komorowski Michał, Wierzbowski Damian. Zespoły prowadzili- kobiety W. Grześkiewicz, M. Deręgowski- mężczyzn.

III LIGA TENISA STOŁOWEGO(12.03.13)
Sezon w III lidze rozpoczęli zawodnicy UMK-AZS prowadzeni przez mgr Wojciecha Grześkiewicza. Z poprzedniego składu pozostali: Tyburek Michał, Grzegorzewski Artur, Górski Mikołaj, Błaszczak Jarosław, Leszczyński Dawid, Tomaszewski Michał, Lisewski Piotr. Do ekipy dołączył uczeń Gimnazjum Akademickiego Skotarczak Wiktor oraz Adrian Zieliński. Studia zakończył Eryk Cygan. Już w połowie września studenci tenisiści rozpoczęli rozgrywki ligowe.  Do dnia 22.11.12 nasi zawodnicy rozgrywają swoje mecze z różnym szczęściem. Jak zwykle przerwa wakacyjna zdecydowanie wpływa na słabszą postawę na początku rozgrywek.
1. 15.09.12 AZS UMK: Energia-Manekin Toruń 0:8
2. 22.09.12 Piast Łasin: AZS UMK 8:4
3. 30.09.12 AZS UMK: LUKS Chełmno 8:3
4. 13.10.12 UKS Pigża: AZS UMK 7:7
5. 14.10.12 AZS UMK: Sokół Gniewkowo 5:8
6. 20.10.12 Kusy Laskowice: AZS UMK 3:8
7. 27.10.12 AZS UMK: UZTS Barcin 4:8
8. 10.11.12 AZS UMK: LZS Jastrzębie 8:4